Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:10 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

CZY MAM CZEKAĆ?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

CZY MAM CZEKAĆ?

Postprzez pati » 14 czerwca 2004, o 19:41

Witam
Mam problem i bardzo proszę o pomoc
Od 2 lat biorę tabletki z przerwami, przez ten okres czasu zmieniałam na inne, obecnie od 5 miesięcy biorę diane, jestem właśnie w trakcie przerwy i tu jest problem. Mianowicie mija 40 dzień a ja wciąż nie mam okresu,(jak brałam inne tabletki też czekałam na okres ale przeważnie do 38 dnia następował) przez ten miesiąc współzyłam, nie wiem czy brak okresu jest spowodowany przerwą czy czasem nie powinam zrbić sobie testu, czy jak najprędzej udać sie do ginekologa, proszę o pomoc, jak najszybciej i najskuteczniej rozwiać moje obawy.
z góry bardzo dziękuję
pati
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 czerwca 2004, o 19:22
Lokalizacja: tychy

Postprzez admin » 14 czerwca 2004, o 21:54

Na tym forum próbujemy pomagać osobom, które zdecydowały się odstawić antykoncepcję i praktykować naturalne planowanie rodziny - tylko takie są nasze kompetencje. W Pani sytuacji najlepiej będzie udać się do lekarza, który przepisał Pani tabletki.
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21

Postprzez pati » 14 czerwca 2004, o 22:49

dziękuję za odp., nie zagłębiłam się szczegółowo w tematy
pati
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 czerwca 2004, o 19:22
Lokalizacja: tychy


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron