Teraz jest 28 marca 2024, o 13:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Diane 35

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Diane 35

Postprzez Josaris » 22 sierpnia 2006, o 18:14

Dziewczyny!

Czy ktoras z Was lykala Diane 35? Co mozecie powiedziec mi o tych pigulkach? Jak szybko wrocila "normalna plodnosc"? Probuje pomoc przyjaciolce, ktora przez dwa lata lykala Diane 35 (leczenie :) tradziku) i teraz uczy sie metody angielskiej (niedlugo slub). Jej cykle sa dosc dlugie, z krotka faza lutealna.

Pozdrawiam.
Josaris
Bywalec
 
Posty: 152
Dołączył(a): 17 marca 2006, o 22:04
Lokalizacja: Eastbourne, Anglia

Postprzez Lara » 22 sierpnia 2006, o 19:57

Ja również przyjmowałam Diane 35, właśnie na problemy z cerą. I mogę powiedzieć tylko jedno: dla mnie to żaden lek, jeśli po odstawieniu problemy z trądzikiem wracają. Przyjmowałam Diane ok. 3 lat, aż w końcu zmądrzałam :) No i teraz jestem szczęśliwa z powodu powrotu do normalności. Na początku, oczywiście też miałam dłuuugie cykle z fazą lutelną ledwo mieszczacą się w normie. Ale cieszyło mnie, ze skoki temp. od początku były wyraźne. Po kilku miesiącach unormowała się także długość cyklu i fazy lutealnej. Obserwowanie siebie daje mi wiele satysfakcji, tym bardziej że jak na razie jest skuteczne (prowadzę obserwacje już od półtora roku). Teraz pozostaje mi jeszcze namówić męża na wykorzystanie fazy II :wink:
Lara
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 sierpnia 2005, o 08:52
Lokalizacja: Włocławek


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron