Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 02:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Po odstawieniu pigułek-mama karmiąca

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

z miesięcznym krwawieniem po cerazette...

Postprzez madlen » 16 listopada 2005, o 10:48

Witam,kobietki kochane, może któraś z Was miała podobny problem...otórz ja ,mama 4-mc Adasia,karmiąc piersią przyjmowałam ten "preparat"przez 4tygodnie ,z czego już po 2 tygodniach stosowania krwawie do nadal.Pigułkę odrzuciłam po przeczytniu o jej działaniach poronnych a także ze względu na synka , tzn.dziś dopiero 3 dzień jak odstawiłam...właśnie wprowadzam NPR ,ale u mnie to skomplikowane, bo to krwawienie nie jet tym po odstawieniu tylko trwa od czasu przyjęcia pigułki no i czekam czy wogóle się skończy ..z moją anemią :roll: tylko co z obserwacją ,gdy śluzu brak,jedynie temp.dziś pierwsza 37.00 czego mogę się spodziewać? :?: :oops: wstyd przyznać,zaprzepaściłam naturalny bieg cyklu!!! jako mama karmiąca i po hormonach ,nie wiem co dalej :?:jedno wiem ,bardzo chcę się nauczyć tych metod mam już liczną gromadkę :lol: trzech synków,ale po raz pierwszy taka gafa z pigułką,nigdy wcześniej nie stosowałam! :idea: proszę ,jeśli cosik macie na ten temat to podzielcie się ze mną,wdzięczna z góry!
madlen
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 listopada 2005, o 10:02
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez NB » 18 listopada 2005, o 19:28

Witamy,
chodzi o Cerazette?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez madlen » 18 listopada 2005, o 20:50

tak chodzi o Cerazette
madlen
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 listopada 2005, o 10:02
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez madlen » 21 listopada 2005, o 10:38

Hej,czy ktoś mi pomoże.... :oops: niewiem co dalej,choć krwawienia ustały to pojawiaja się jakieś odchody:coś jak"lochia"po porodzie,bez śluzu tylko czasami jakieś plamienia...myślałam ,że to już nigdy się nie skończy :evil: ale wciąż czuję się niepewnie...karmiąca mama po Cerazette fatalne doświadczenie....teraz obserwacja,ale czy to pewne ,bo pomiar zwykle po odstawieniu od piersi no tylko pora ta sama..hm może ktoś był w podobnej sytuacjii??? :shock: co dalej :?: gdyby to było takie proste...wiele już na ten temat poczytałam tu na forum ale ja chyba sama z takim problemem...nadal karmię bardzo intensywnie a tabletki brałam przez 40 dni także 1,5 opakowania ,nic więcej...może mam szansę na LAM choć zaburzyłam cykl :?: :?: czekam na wasze opinie...pozdrawiam :!:
madlen
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 listopada 2005, o 10:02
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez NB » 21 listopada 2005, o 12:13

Czekać, mierzyć temperaturę i wszystkie objawy zapisywać.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron