Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 00:43 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plamienia jeszcze raz

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

plamienia jeszcze raz

Postprzez 2kreski » 18 listopada 2005, o 10:01

Może to w dziale zdrowie?

Od jakiegoś czasu, po współżyciu pojawia się plamienie. (W ciągu dnia jest sucho, czasem tylko pod wieczór wystepuje plamienie.)
NIe jest ono wynikiem jakiegoś ekstremalnego podejścia do współżycia i jego form. :roll: Czy powinnam iść z tym do lekarza? Do tej pory czekałam,bo wizyta miała być dopiero po owulacji i jej celem miało być sprawdzenie pracy jajników.
Czy jest to może wpływ hormonów? Ktoś miał podobnie?
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez NB » 18 listopada 2005, o 12:08

A może nadżerka ?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 2kreski » 19 listopada 2005, o 13:29

BYłam dzisiaj u lekarza (maksymalnie wykorzystuję jego poczucie winy za Depo... :wink: ).Wszystko jest w porządku :) .Szyjka gładka.Endometrium małe. Gdzieś pośrodku widać przestrzeń wypełnioną płynem, którą trzeba środkami skurczowymi "wyprosić" z macicy. Jesli miałyście podobnie podzielcie się doświadzczeniami, i tak czekam z tym do poniedziałku bo apteka ma sprowadzić. Okazuje się,że blizna po cięciu nieco utrudnia wydostawanie się na zewnątrz wydzieliny :!:
ale: uwaga: jajniki w porządku a na jednym mały (22MM) pęcherzyk, który daje mi ogromną nadzieję,że to wszystko wkrótce skończy się dobrze.Nawet temperatura nieco się obniżyła(aż do 37 stopni :wink: )
Pozostaje teraz cierpliwie czekać i obserwować, ale to czasami trudne,zwłaszcza jak przychodzą gorsze dni....

Lekarz twierdzi,że jeśli dojdzie do poczęcia, tzn.że depo przestała działać i są warunki do zagnieżdżenia maleństwa.W ciekawy sposób unikał moich dociekań na temat tego, co będzie jeśli do poczęcia dojdzie a małe nie będzie miało gdzie się zadomowić. Jakby w ogóle tego problemu nie było.

A może nie ma, może to tylko mój problem?

Pozdrawiam
Paulina
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez NB » 21 listopada 2005, o 14:13

No cóż, trudno dziwić się czemu unikał odpowiedzi na pytanie...
Ale głowa do góry :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron