Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 22:01 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

obawy

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

obawy

Postprzez 2kreski » 14 listopada 2005, o 11:52

To znowu ja, ale bez tego forum już dawno bym zwariowała....
Zaczęła się chyba druga miesiączka po odstawieniu tych świństw, jeśli można miesiączką nazwać bardzo skąpe plamienie po 30 dniach od ostatniej.
Tracę cierpliwośc, mam żal do siebie,że tak łatwo zgodziłam się na zastrzyk, bez sprawdzenia czym to grozi i jakie będą konsekwencje. Jestem ubezpłodniona i czuję się wybrakowana. NIe mam już złudzeń,że poczniemy maleństwo niedługo.NIe potrafię znaleźć w tej sytuacji nic pozytywnego. Uratowałam jajnik, ale ogromnym kosztem....
Mam obawy,że jak już uda się zaprosić małe do nas, to stanie się coś złego,w końcu tyle tego świństwa po mnie krąży :cry: Do tego świadomość,że depo jest środkiem wczesnoporonnym (wyczytałam wczoraj) i wielka odpowiedzialność przed Bogiem za każde poczęte życie....
Pozostaje nam albo abstynencja, albo...? Bardzo się boję....To chyba wciąż ma wpływ na moją psychikę...
Wiem,że niczego teraz nie przyspieszę, nie zmienię, jest mi źle :cry:
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez fiamma75 » 14 listopada 2005, o 12:04

Czy Twój cykl był dwufazowy? Jeśli nie, to nie ma żadnej szansy na poczęcie.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez 2kreski » 14 listopada 2005, o 12:10

trudno powiedzieć jaki był,przez cały czas utrzymywała się bardzo wysoka temperatura (powyżej 37), kilka dni było suchych, kilka mokrych...obawiam się tego, co będzie jak zacznie wracać płodnośc a ja nie będę umiała zapobiec nieszczęściu
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez fiamma75 » 14 listopada 2005, o 12:57

Jeśli utrzymuje Ci sie cały czas wyższa temp. tzn. że lek działa i nie ma jeszcze owulacji. Jak zauważysz, że temp. spada i cykl potencjalnie może być dwufazowy, to są przecież reguły postępowania dla cykli po antykoncepcji hormonalnej.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez NB » 14 listopada 2005, o 15:53

Podpisuję się pod wiadomością Fiammy
Nie denerwuj się 2kreski :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Derbunia » 15 listopada 2005, o 20:43

Spokojnie 2kreski! Świnstwo krąży, krąży, ale w końcu organizm się z nim upora i wydali. Tak to jest z różnymi świństwami, nie tylko tego typu. Może uda Ci się jakoś wspomóc organizm? Dużo wody, sauna? A po saunie i psychika jakby świeższa! Pozdrawiam i trzymam kciuki. 8)
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron