Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:36 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

bardzo wysoka temp. w trakcie plamienia

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

bardzo wysoka temp. w trakcie plamienia

Postprzez 2kreski » 28 sierpnia 2005, o 13:09

Czym może być spowodowana? Zaczęłam plamić/krwawić półtora miesiąca od zastrzyku. Z ciekawości i obowiązku zaczęłam poranne mierzenie temperatury i od początku plamienia temperatura jest bardzo wysoka- 37, 1; dziś 37,3.
Albo była owulacja ( ale jak skoro zastrzyk miał ją zatrzymać??) albo jestem w ciąży....
Macie może jakieś inne pomysły?
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez fiamma75 » 28 sierpnia 2005, o 21:05

Depo-provera zawiera pochodną progesteronu a dokładnie progestagen, więc podwyższa temp. przez cały czas, gdy jest obecna w organizmie. Poza tym w pierwszych 3-6 miesiącach mogą się pojawić plamienia (tak pisze na informacji). nie martw się na zapas. Oby lek Ci pomógł :!:
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez 2kreski » 29 sierpnia 2005, o 07:45

Dzięki fiamma. Najgorsze co mogłabym teraz zrobić to zafundować maleństwu start w tym podłym okresie pełnym napięć i stresu :(
W połowie września wizyta u lekarza - chciałabym,żeby nie była potrzebna już żadna kuracja - chyba już nie zniosłabym jej psychicznie. :evil:
Pozdrawiam
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron